Essential SSL

Anunț

Home / Germania / Soferi (cat. B sau CE) curierat Germania, 1500-1800 euro

Soferi (cat. B sau CE) curierat Germania, 1500-1800 euro

NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE!

Firma cu multi ani de experinta in recrutare si plasare forta de munca in strainatate este in cautare atat de soferi categoria B cat si de soferi cat. CE pentru 3 firme de curierat din Germania.

RESPONSABILITATI:
-ridicarea coletelor din depozit de pe banda
-transportarea si livrarea zilnica a coletelor pe traseul alocat
-clientii carora le distibuiti coletele sunt persoane juridice/firme

OFERIM:
-Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata (cu toate beneficiile incluse);

-Salarizarea:

*Pentru soferi cat. B (3,5 to) se pleaca de la 1500 euro NET (bani in mana)/ luna pt primele 2 luni, urmand sa creasca la 1600 euro/luna si apoi la 1700 euro/luna daca va descurcati foarte bine la locul de munca.

*Pentru soferi cat CE (camion 7,5 to) se pleaca de la 1800 euro NET (bani in mana)/ luna, urmand sa creasca daca va descurcati foarte bine la locul de munca.

-Se ofera cazare, contra cost: 300 de euro/luna de persoana (utilitatile sunt incluse in acest pret). Cazarea va fi in case sau apartamente. Intr-o camera vor sta maxim 2 spersoane, baia si bucataria fiind la comun.
-Programul de lucru este de luni pana vineri, de la 5 dimineata pana la 15:00 – 15:30. Prima saptamana constituie perioada de invatare. Trebuie sa invatati scanner-ul si o persoana va va insoti pt a va insusi cunostintele mai repede.
-Dupa prima saptamana o sa semnati contractul de munca direct cu angajatorul din Germania

CERINTE:
-Permis de conducere categoria B sau CE
-Pt cei cu permis cat. CE este necesar si atestatul de transport marfa
-Disponibilitate de plecare imediata
-Nu se cere experienta, insa persoanele cu experienta in curierat au prioritate
-Persoana serioasa si responsabila
-Varsta maxima acceptata 40 de ani
-NU SE CER CUNOSTINTE DE LIMBI STRAINE, insa cunoasterea lor reprezinta un avantaj
-Trebuie sa aveti la dumneavoastra bani pt chiria in avans 150 euro pt 2 saptamani si bani de cheltuiala si pt mancare pentru aproximativ doua saptamania. Dupa ce veti incepe sa munciti singur, se poate cere avans din salariu.

Plecarile sunt RAPIDE!

Oferim si cerem seriozitate!

Cautam oameni hotarati, seriosi, responsabili si harnici!
Cei care nu va incadrati in aceste criterii, va rog nu deranjati inutil!!!

Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la numarul de telefon: 0744967402 sau 0741365566

jobsnet

Comentați

Sus