Essential SSL

Anunț

Home / Germania / Personal ambalat semipreparate – pizza in fabrica Apolda/Germania 1300 – 1500 €

Personal ambalat semipreparate – pizza in fabrica Apolda/Germania 1300 – 1500 €

Angajam personal ambalat pizza in fabrica de semipreparate Apolda/Germania

Responsabilitati:
Munca de opt ore la banda , ambalat pizza in cutii si etichetat

Cerinte:
– Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
– Conditie medicala si fizica buna
– Limba germana la nivel de baza
– Masina proprie este un avantaj

Beneficii:
Contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata
Salar brut 9,27euro/ora
Indrumare permanenta din partea echipei noastre
Cazare asigurata in apartamente foarte bune contracost 375€/luna,se platesc ulterior dupa salarizare.(1persoana/1camera)
Pot fi cazate si cupluri
Inceperea imediata

Daca mai aveti intrebari, nelamuriri sau doriti mai multe detalii in legatura cu acest anunt,
Nu ezitati sa ne contactati. Nr. nostru de telefon: +4972183171952

Daca sunteti interesati si indepliniti conditiile de mai sus sunteti rugat sa ne contactati prin email.
Nu percepem niciun fel de comision sau taxa de mediere pentru serviciile prestate

author
Anunțuri Indexate

Comentați

Sus