Essential SSL

Anunț

Home / Anglia / Muncitori În Fermă Producătoare Lactate Din Anglia

Muncitori În Fermă Producătoare Lactate Din Anglia

Căutăm urgent MUNCITORI ÎN FERMĂ PRODUCĂTOARE LACTATE din ANGLIA!

Aveţi experienţă anterioară în lucrul cu vacile? Aţi mai lucrat într-o fermă mare sau mică, de familie? Dacă da, avem diferite posturi disponibile imediat.

Responsabilităţile includ:
Mulgerea vacilor.
Îngrijirea viţeilor.
Asigurarea hranei, aşternutului şi supravegherea sănătăţii viţeilor şi vacilor.
Conducerea tractorului.
Sarcini generale zilnice specifice fermelor.

Ce vă putem oferi?
Un salariu competitiv, în funcţie de experienţă (8 – 10 lire sterline/oră).
50-60 ore pe săptămână sau mai multe.
Cazare la preţ redus (aprox. 30 lire sterline/săptămână).

ESTE NECESAR SĂ PUTEŢI COMUNICA ÎN LIMBA ENGLEZĂ ŞI SĂ AVEŢI EXPERIENŢĂ ANTERIOARĂ ÎN AGRICULTURĂ PENTRU A APLICA PENTRU ACEST LOC DE MUNCĂ

Dacă sunteţi interesaţi, vă rugăm să apelaţi +44 (0) 1270 323 414 (birou) +447809737358

(Michalina) lub 07736467662 (Kamila) sau să ne trimiteţi un e-mail cu CV-ul dumneavoastră pe
office@agricolarecruitment.co.uk.

author
Anunțuri Indexate

Comentați

Sus