Essential SSL

Anunț

Home / Olanda / Manipulare si ambalare electronice depozit Olanda

Manipulare si ambalare electronice depozit Olanda

SBA Flex recruteaza si angajeaza lucratori in depozit pentru o companie internationala ce ofera servicii logistice in domeniu electronicii de larg consum pentru branduri precum Apple si Dell (telefoane, tablete, laptopuri etc.).
Vrei sa stii cum arata depozitul si ce activitati se desfasoara acolo? Urmareste filmul de prezentare a clientului la https://www.youtube.com/watch?v=QrK8QvkkwSU&t=4s.

Candidatul pe care il cautam:
– vorbeste, citeste si scrie in limba engleza (nivel mediu-avansat)
– are obligatoriu experienta de lucru intr-un depozit (in picking sau ambalare)
– are competente matematice de baza
– demonstreaza atentie la detalii si precizie in efectuarea operatiilor
– nu are antecedente penale (se solicita cazier judiciar)
– are permis auto categoria B (avantaj)

Descrierea jobului
Activitatea (pe termen lung) consta in localizarea si colectarea produselor cu ajutorul scanner-ului pentru realizarea comenzilor primite, sortarea, ambalarea si etichetarea bunurilor, asamblarea diferitelor componente electronice, incarcarea, descarcarea marfurilor, precum si pregatirea acestora pentru expedierea catre client.

Oferta:
– 0 taxe de mediere
– contract legal de munca in Olanda
– plata saptamanala a salariului (intr-un cont bancar)
– dacă doresti, ne ocupăm de cazare ta in apropierea locului de munca (in schimbul unei chirii saptamanale)
– transport la si de la locul de munca, cu bicicleta sau cu masina, daca esti cazat intr-una dintre locuintele SBA Flex
– suport administrativ si pentru acomodarea la mediul de viata si lucru
– asigurare medicala obligatorie (contra cost)

Descrierea companiei
SBA is a Dutch Temporary Work Agency that provides jobs on a daily basis for approximately 750 people from outside the Netherlands. Besides work, we also provide people with a living place and transport between living place and work when needed.

PENTRU INTREAGA OFERTA DE JOBURI APLICA AICI

Anunturi Indexate

Comentați

Sus