Essential SSL

Anunț

Home / Olanda / Lucratori- Operatori – Fabrica Produse Metalice

Lucratori- Operatori – Fabrica Produse Metalice

Pozitie : Lucratori , Operatori – Fabrica Produse Metalice

Zona:  Olanda – zona Eindhoven

Angajator : Companie munca temporara – Tehnic, Fabrici, Sere , Depozite

Pozitii : Lucrator la banda, realizare gauri in metal sau puncte sudura , robotizat, verificare finala produs.

PACHET SALARIAL SI BENEFICII

Salarizarea bruta : 11.61 € / hour

Salarizare ore suplimentare: + 50% € / hour

Salarizare – brut minim : 1996 € / month + ore suplimentare

Salarizare neta minim : 1720 € / month

Ore de muncaminim 40  pe saptamana – maxim 60

Plata salarizare: Saptamanal.

Training /Pregatire Asigurata

Cazarea va fi asigurata de catre angajator- 85 Euro / Saptamana .

Cazari in campusuri , casute tipic olandeze. Durata calatoriei de la cazare la locul de munca poate fi de 20-30 min pe sens, distanta fiind de 20 -40 km.

O casa are maxim 3 camere , 2 persoane /camera. Casele sunt dotate cu absolut toate cele necesare, masina de spalat, bucatarie utiliata, apa calda, internet Wi-Fi , aer conditionat , caldura etc

Transport local – masina serviciu:

Angajatorul pune la dispozitie o masina la 5 persoane (Kia ) , cheltuielile pentru benzina fiind asigurate de catre angajator integral.

Daca Angajatul dipune de masina din Romania si o poate folosi pentru un grup , atunci se va deconta benzina si alte cheltuieli aferente.

Uneori se foloseste si bicicleta

Contract pe perioada : 6 – 12 Luni.

Fara comision.

Responsabilitati: Deplasare catre locatia asimilata.

Candidatul ideal poseda:

–          Minim 21 ani – Maxim 55 de ani

–          Minim Engleza/Germana – basic.

–          Permis de Conducere – prezinta avantaj

–         Apt medical – clinic sanatos

Disponibilitatea de a lucra fara supraveghere si de a-si asuma responsabilitati;

Experienta anterioara in Depozit/ Fabrica/Sere/ Agricultura.

Daca sunteti interesat/a va rugam sa ne trimiteti CV-ul actualizat in limba romana sau engleza pe adresa [email protected]

Anunturi Indexate

com (4)
  • Trifan Dumitru Dan

    Doresc un loc de munca in domeniul metal sau metalurgic sant polizator si sant in Olanda

  • Lazari Ana

    Buna suntem cuplu ne aflam in olanda la moment ne dorim foarte mult in loc de munca in dipozite multumesc.

  • Anonim

    Bună ziua sunt sudor electric și autogen sunt in Olanda nu aveți nevoie?

  • Herdean Valeria

    Buna ziua Suntem cuplu si suntem interesati am mai lucrat in Olanda .Cum putem lua legatura un nr de tel va rog sa imi dati.

Comentați

Sus