Essential SSL

Anunț

Home / Polonia / Lucrați în Polonia! Lucrător în depozit

Lucrați în Polonia! Lucrător în depozit

Rata: de la PLN 11 / h netto (bonus + eficiență). Salariul lunar poate fi de 2000-4000 PLN netto.
Locul de muncă: Centrul de distribuție Tesco din Teresin.
Sistem de lucru: sistem de lucru cu 2 schimburi, 8-12 ore pe zi (conform cerințelor revistei), 6 zile pe săptămână. Schimbări zilnice și de noapte. Rotația săptămânală a modificărilor. Ore de lucru standard 06: 00-18:00, 18:00-06:00. Orele suplimentare sunt posibile!
Responsabilități de lucru: Finalizarea și colectarea mărfurilor în-un depozit; suport pentru scanere, unde sunt marcate ordinele care trebuie completate; pliere paleți; serviciu de stivuitoare.

Noi oferim:
– stabilitatea muncii,
– legalitatea ocupării forței de muncă;
– plata la timp,
– haine de lucru,
– cazare
– ajutor în frământarea unui card de permis de ședere sau permis provinciale.

Cerinţe:
– o viză valabilă pentru cel puțin următoarele trei luni sau un pașaport biometric;
– bărbați sau cupluri până la vârsta de 50 de ani.
– experiența într-o poziție de lucru similară este binevenită și cunoașterea limbii poloneze;
Cheltuieli (percepute din remunerație):
Costul cercetării medicinii ocupaționale este de 100 PLN, cercetarea psihologică 100 PLN, cartea sanitare 170 PLN, cursul pentru stivuitoare este de 250 PLN (deduse din primele două retrageri).
Apartamentul gratuit (Taxa de media – 300 PLN)

+48 607 921 701     anna.shkarbun@ulire.pl

jobsnet

com (1)

Comentați

Sus