Essential SSL

Anunț

Home / Germania / Locuri munca Germania diverse domenii

Locuri munca Germania diverse domenii

Candidatul ideal

  • minim scoala profesionala
  • permis de conducere
  • limba germana la nivel conversational
  • experiență pe același post sau un post similar
  • serios si responsabil

Descrierea jobului

Suntem o agentie de recrutare din Ingolstadt (Germania) si cautam pt clientii nostrii din Ingolstadt si imprejurimi Electricieni, Operatori CNC, Sudori, Motostivuitori, Tamplari, Instalatori Apa si Gas, Mecanici Auto si Lacatusi.
Se necesita obligatoriu cunostinte la nivel conversational a limbii germane.

Oferim cazare si masina pt a va deplasa la locul de munca.

Descrierea companiei

Agentia AvJS Personal auf Zeit GmbH este o Companie de recrutare a fortei de munca, cu sediul principal in Ingolstadt.
Compania dateaza din anul 1984, avand sedii in mai multe orase din Germania.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul in limba romana sau germana pe adresa de email: [email protected]

Anunturi Indexate

Comentați

Sus