Essential SSL

Anunț

Home / Anglia / Locuri munca – Culegători ciuperci – diferite locații!

Locuri munca – Culegători ciuperci – diferite locații!

Clientul nostru prestigios recrutează CULEGĂTORI CIUPERCI – DIFERITE LOCAȚII!
(Anglia, Irlanda, Germania, Olanda).

Aceasta este o oportunitatea excelentă pentru o poziție pe termen lung
Responsabilități principale:
*Culegerea ciupercilor la standarde ridicate – inclusiv de greutate, dimensiune, tulpină, lungime, de identificare și prezentare a coșului.
*Culegerea ciupercilor utilizând Tehnica de Culegere O singură Atingere
*Îndeplinirea obiectivelor de performanță în timpul și după perioada de probă conform Programului de Instruire al Companiei

Ore de lucru:
+Minimum 30 de ore pe săptămână, însă vi se poate solicita să lucrați până la 48 de ore pe săptămână. Număr mediu ore de lucru – 39h.
+Ore de lucru între 6am – 6pm, ora de începere este, în general, 6am însă ora de terminare a programului poate varia în funcție de creșterea ciupercilor.
+Ore suplimentare disponibile după 48 de ore.

PLATĂ:
Culegătorii vor câștiga un minimum de £7.83 pe oră – Anglia
€9 pe oră, după 18 săptămâni €9.55 pe oră – Irlanda (plată suplimentară în zilele de Duminică).
€9.18- Olanda
€8.84 – Germania

Culegătorii vor câștiga bonusuri suplimentare atunci când obiectivele stabilite sunt atinse (bucată lucru).
Datorită unui program eficient de instruire de 12 săptămâni pe site, veți avea oportunitatea de a vă mări venitul săptămânal.
Experiența anterioară nu este necesară.
Cazare disponibilă local, la locul de muncă.

Dacă sunteți interesați, vă rugăm să apelați (0044)01270323414 sau să ne trimiteți un e-mail la
office@agricolarecruitment.co.uk

author
Anunțuri Indexate

Comentați

Sus