Essential SSL

Anunț

Home / Olanda / Locuri de munca Olanda – 1500 EURO

Locuri de munca Olanda – 1500 EURO

Angajari in Olanda. Posturi disponibile saptamanal. FARA COMISION/TAXA

Cerinte: Limba engleza conversational- OBLIGATORIU
– persoane seriose (oferim contract pe termen lung 9-12luni) cu posibilitate de prelungire
– este capabil sa lucreze eficient atat individual, cat si in echipa
– nu este necesara experienta in depozit
Responsabilitati:
– Sortare marfuri/produse, impachetat si etichetat
– Pregatire comenzi pentru a fi livrate catre clienti
– Controlul calitatii
– Lucratori la linie
– Lucratori pe stivuitor (forklift/reachtruck)

Oferim:
– salarizare intre 10-12 euro brut, in functie de nivelul de limba engleza
– plata salarii saptamanal
– cazare (contra-cost 70 euro/sapt); asigurare de sanatate
– oferim suport in obtinerea numarului BSN
– suport telefonic 24/7 prin call center

Puteti trimite CV-ul dvs in limba engleza pe adresa de mail [email protected] sau sau mai multe detalii la telefon 0752132200, de Luni-Vineri, intre orele 9-17

Anunturi Indexate

Comentați

Sus