Essential SSL

Anunț

Home / Scotia / Locuri de muncă necalificați FĂRĂ COMISIOANE SCOȚIA

Locuri de muncă necalificați FĂRĂ COMISIOANE SCOȚIA

Muncitori necalificati – WAREHOUSE PICKERS
– pentru depozitele alimentare Tesco –

VA ROG SA CITITI CU ATENTIE TOT ANUNTUL!
CERINTE: Nivel conversational al limbii engleze

Contractul de munca se semneaza direct cu angajatorul in Scotia.
IN ROMANIA NU PLATITI NICI O SUMA DE BANI

Locatie: Wishaw/ Scotia
Personal necalificat, atat femei cat si barbati (cuplurile sunt acceptate)
NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE PENTRU SERVICIILE DE MEDIERE.

Se va sustine un interviu in limba engleza in care se verifica cunostiintele conversationale ale candidatului.
Cerinte minime( de baza) in vorbire a limbii engleze.

BENEFICII:
– 8.20 – 9.50 £/ ora (incluzand bonus pentru ore suplimentare si atingerea baremurilor de livrari)
– Ore de lucru ( 8 – 12 h/ zi) : in general orele angajatorului sunt in concordanta cu un program saptamanal de ture.
– Training platit
– Dupa 3 luni de zile contractuale aveti posibilitatea sa semnati un contract de munca permanent
– Venit brut estimat 1500 £/ luna
– Venit net estimat 1000 £, venit obtinut in urma deducerilor impozitelor si taxelor, a costurilor de cazare, masa si transport local.
– Prima plata se va face dupa 2 saptamani de lucru
– Dupa care se efectueaza saptamanal pe card bancar ( in fiecare vineri),
Joi este ziua de Payslip cu orele de munca muncite + totalul de bani.
– Se ofera asistenta gratuita pt NINO si card bancar. Nu se percepe comision.
– Concediul de 21 de zile, platit la finalizarea ciclului de 11 luni active.

DESCRIEREA POSTULUI:
– Preluarea comenzilor, manipularea, impachetarea si pregatirea coletelor pentru livrare in receptia depozitului.
Folosirea echipamentelor de ridicare si transport al marfurilor.
– Serviciu in 3 ture.

CERINTE:
– CV in limba engleza
– Cazier judiciar
– Nivel conversational al limbii engleze
– Atitudine flexibila
– Apt sanatos
– Persoane muncitoare
– Experienta anterioara in cadrul unui depozit reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.

BUGET:
– 220 £ care reprezinta
– 120 £ – CAZAREA pentru 2 saptamani cu toate utilitatile incluse.
Casele sunt te tip share house cu bucatarie, living room si baie la comun.
– DEPOZITUL CASEI de 100 £ ce reprezinta asigurarea bunurilor din casa.
Se returneaza aceasta suma cu o luna inainte de a parasi locuinta.
– TRANSPORT Romania – Scotia(Glasgow), cost bilet avion: 70-130 euro
– TRANSPORT AEROPORT Glasgow – Wishaw: 35 £
– TRANSPORTUL ZILNIC este de 7 £: timpul alocat este de 30 min. Sunteti preluat din fata casei si dus la locul de munca.
De la locul de munca sunteti preluat cu masina si dus acasa.
– Buget pentru acoperire costurilor de masa pentru primele doua saptamani (aprox. 70 – 100 £)

START IMEDIAT
Asistenta in calatorii/ transport si gasirea de cazare.
Posturi permanente – detaliile complete vor fi discutate direct cu dvs. la cerere.

Sunati la nr de Telefon: 0720.740.666

jobsnet

Comentați

Sus