Essential SSL

Anunț

Home / Germania / Locuri de munca in Germania

Locuri de munca in Germania

DESCRIERE JOB

CRITERII DE SELECȚIE
Peste 1 an experiență în Personal calificat, Constructii / Instalatii, Productie, Prelucrarea lemnului / PVC

Candidatul ideal
minim scoala profesionala
permis de conducere
limba germana la nivel conversational
experiență pe același post sau un post similar
serios si responsabil

Descrierea jobului
Suntem o agentie de recrutare din Ingolstadt (Germania) si cautam pt clientii nostrii din Ingolstadt si imprejurimi Electricieni, Motostivuitori,Instalatori Apa si Gas.
Se necesita obligatoriu cunostinte la nivel conversational a limbii germane.

Oferim cazare si masina pt a va deplasa la locul de munca.

Descrierea companiei
Agentia AvJS Personal auf Zeit GmbH este o Companie de recrutare a fortei de munca, cu sediul principal in Ingolstadt.
Compania dateaza din anul 1984, avand sedii in mai multe orase din Germania.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul in limba romana sau germana pe adresa de email: [email protected]
sau poti obtine informatii la nr de tel: +498419518538

PENTRU CAT MAI MULTE DETALII DESPRE INTREAGA OFERTA DE JOBURI APLICA AICI

Anunturi Indexate

Comentați

Sus