Essential SSL

Anunț

Home / Germania / Firma germana angajam muncitori calificati/necalificati b/f

Firma germana angajam muncitori calificati/necalificati b/f

Orizon GmbH este o Companie Germana, care se ocupa cu recrutarea si plasarea forței de muncă in toata Germania. Sediul principal al Companiei este în Augsburg. Firma detine si administrează aproximativ 80 de filiale în Germania, avand aproximativ 9000 de angajați.

Beneficiile dumeavoastra: – NU se percep taxe si comisioane !

  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată de timp
  • persoana de contact care vorbeste limba romana
  • salariu tarifar atractiv conform IGZ-DGB- Legislatiei Germane,de la 1350 Euro net
  • mărimea concretă a salariului va fi stabilită de agentul responsabil în baza evaluării generale și a interviului cu dvs
  • asigurarea cazarii contracost
  • concediu de odihna si toate drepturile conform Legislatiei Germane( alocatie, asigurare, pensie )

Conditii de angajare :

  • limba germană la nivel de comunicare (A2-B1), cunoașterea terminologiei profesionale – Muncitorul trebuie comunice independent la locul de muncă, să înțeleagă sarcina, să o execute conform instrucțiunilor primite
  • experiență pe acelasi post sau similar
  • disponibilitatea de a lucra in 2/3 schimburi
  • abilitati de lucru in echipa
  • persoana dinamica, activa, foarte organizata, atenta la detalii, responsabila
  • permis de conducere categoria B constituie avantaj

Informații mai detaliate pot fi obținute la numerele de Tel: +49 173 9775837;
Curriculum Vitae(CV)cu poza va rog sa ne trimiteti in limba germana pe adresa noastra de E-Mail :
[email protected]

Persoana de contact : Simona Notingher

Descrierea jobului

Companie germana recruteaza personal pentru urmatoarele domenii :

domeniul hotelier: receptioner, ajutor de bucatar,camerista, barman
domeniul fabrică: stivuitoristi, lucratori depozit, muncitori pentru fabrică
domeniul productiei: operator linie, impachetari,controlul calitatii
domeniul metalelor: Sudor (MIG/MAG,TIG,WIG), lăcătuș (mecanic, montator)
domeniul electric: Electrician (montator dulapuri electrice,automatizări,montator, industrial)
domeniul tâmplăriei: Tâmplar universal, Tâmplar PVC, Montator ferestre, Containere de locuit
domeniul CNC:(mașini cu comandă numerică): Operatori CNC (freză, strung, Abkant), Programatori CNC (freză, strung, Abkant)

Anunturi Indexate

com (1)
  • Radu ioana paulica

    Caut un post de muncă ma puteți ajuta am lucrat an domeniul logistic comisionat control iesiri pachete coletarie aștept un răspuns va multumesc anticipat

Comentați

Sus