Essential SSL

Anunț

Home / Anglia / CAMERISTA – HOUSEKEEPER – ANGLIA

CAMERISTA – HOUSEKEEPER – ANGLIA

Pozitie : HOUSEKEEPER – CAMERISTA

Zona: Kent

Angajator : Hotel tip Resort – Kent

Contract de munca : Marea Britanie

PACHET SALARIAL SI BENEFICII

Salarizarea: minim 8.00 Lire Sterline / Brut/ ora . In functie de ore , performanta, ture.

Cazarea va fi : minim 42 lire sterline / saptamana, in incinta hotelului. Utilitati incluse .

Ore de munca: conform turelor si conditiilor specifice angajatorului

Mese : Asigurate in timpul programului

Data de incepere: Cat mai curand

Contract pe perioada nedeterminata / perioada proba 3 luni

Incheiat in Romania , valabil in UK

Taxe asigurari sociale si venit se vor retine in UK

Fara comision.

Responsabilitati:

Hotel tip resort .Camere lux duble si apartamente. Se vor aloca un numar de camere / zi. Curatenie, schimbat lenjerie, schimbat prosoape si articole toaleta, aspirat, spalat baie.

Verificare inchidere usi / geamuri /yale.

Mini – bar

Candidatul ideal poseda:

– Limba Engleza nivel mediu

– Experienta pe o pozitie similara

– Flexibilitate program

Daca sunteti interesat/a va rugam sa ne trimiteti CV-ul actualizat in limba engleza pe adresa [email protected] sau aplicati mai jos.

PENTRU ACEST JOB APLICA AICI

Anunturi Indexate

Comentați

Sus