Essential SSL

Anunț

Home / Anglia / Anglia / Recrutam Muncitori manipularea marfurilor

Anglia / Recrutam Muncitori manipularea marfurilor

Selectionam candidati pentru depozite din Marea Britanie!

Munca se incepe imediat, iar candidatii nu trebuie decat sa cunoasca limba engleza la nivel mediu, sa fie apti de munca si seriosi.

Responsabilitati :
– manipularea marfurilor
– mutarea bunurilor si produselor
– selectarea si ambalarea produselor pentru expediere
– orice alte responsabilitati cerute de superiori.

CERINTE JOB:
– se accepta barbati, femei si cupluri (prieteni sau sot-sotie);
– nu este necesara nici un fel de experienta;
– se ofera pregatire inainte de inceperea muncii;
– nu este necesara nici un fel de calificare;
– se cer cunostiinte de limba engleza (nivel mediu);
– personalitate prietenoasa si devotament in munca;
– dorinta de castig foarte mare, incredere in fortele proprii.

SE OFERA:
– Salariul este de pana la € 485/sapt
– Salariul va fi platit saptamanal, dar primul castig se primeste la sfarsitul celei de-a doua saptamani de munca.
– Mediu de lucru curat si calduros.
– Cantina cu mancare calda + Sala de sport.
– Instruire la locul de munca in prima saptamana , in tot acest timp de instruire candidatul este platit normal.
– Pana la 70% REDUCERE la produsele companiei.
– 3 ture valabile : 6:00 – 14:00 , 14:00 – 22:00 , 22:00 – 6:00
– Posibilitate de ore suplimentare
– Program de lucru: 8h/zi , 5zile/sapt (Luni-Vineri)

Oferim support pentru cazare si asistenta in vederea obtinerii actelor necesare pentru a munci in UK.

Pentru detalii va rugam sa ne lasati mesaj cu numele Dvs, varsta si nivelul de cunoastere al limbii engleze

sau ne puteti contactati la tel : 07503265679

author
Anunțuri Indexate

Comentați

Sus