Essential SSL

Anunț

Home / Anglia / ANGLIA: Macelar / Fasonator in Ellesmere, £7.83 – £17.00 pe ora

ANGLIA: Macelar / Fasonator in Ellesmere, £7.83 – £17.00 pe ora

Salariul: Plate orelor normale de lucru este cuprinsă între £ 11 și £ 16, în funcție de experiență.
Unul dintre cei mai mari producatori din industria alimentara, cu sediul in orasul Ellesmere din Marea Britanie, cauta sa angajeze Macelari / Fasonatori cu experienta sau incepatori, pentru contract permanent sau sezonier, in functie de preferintele si abilitatile candidatilor.

Se subordoneaza: Departmental Manager / Supervisor

Responsabilitati: Indeplinirea sarcinilor de lucru intr-o maniera eficienta cu scopul atingerii Obiectivelor si Viziunii Companiei.

Atributii:

Indeplinirea sarcinilor de lucru conform instruirii primite.

Identificarea nevoilor și oportunităților de instruire pentru perfecționarea și îmbunătățirea metodelor de lucru și aducerea acestora în atenția supervizorului.

Să îndeplinească toate sarcinile în conformitate cu politicile și procedurile companiei, în special în ceea ce privește sănătatea și siguranța și siguranța alimentară.

Sa se asigure asigura că a primit Echipament de Protectie adecvat pentru oricare dintre sarcinile de mai sus, că acestea sunt corect utilizate, întreținute și orice defecte raportate managerilor / superviserului.

Sa se asigure că întregul produs este dezosat / tăiat pentru a corespunde specificațiilor clientului si în același timp, maximizând randamentul și minimizând pierderile.

Lucrul in cadrul unei unei echipe, asistarea personalului mai puțin experimentat.

O abordare flexibilă a volumelor de muncă / ore pentru a asigura atingerea obiectivelor de producție și a randamentului.

Verificarea zilnica a funcționarii mașinilor și echipamentelor și raportarea oricei probleme sau defect.

Să respecte practicile de igienă ale companiei și ale legislatiei din domeniu

Respectarea normele de sănătate și Protectie a Muncii si minimalizarea riscului de accidente.

Participați la sedinte de echipă, conform cerințelor managerului.

Participarea la cursuri de formare, în conformitate cu planul personal de dezvoltare și unde este necesar, în formarea altora.

Efectuarea de orice alte sarcini suplimentare care pot fi solicitate în mod rezonabil de către manager.

Experiența anterioară, mai mica sau mai mare, este esențială.

Plate orelor normale de lucru este cuprinsă între £ 11 și £ 16, în funcție de experiență.

Dacă credeți că puteți fi un succes în acest rol, vă rugăm să aplicați sau sa sunati la numarul +44777397245 2 inclusiv pe WhatsApp.

Va asteptam cu drag, si va stam la dispozitie pentru orice detaliu.

jobsnet

Comentați

Sus