Essential SSL

Anunț

Home / Germania / Angajam personal hotelier Munchen, Germania – Bucatari si ajutor bucatar

Angajam personal hotelier Munchen, Germania – Bucatari si ajutor bucatar

Responsabilitati

Pregatirea preparatelor conform standardelor si retetelor hotelului
Mentinerea curateniei in bucatarie
Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii cu privire la felurile de mancare

Cerinte
Bine organizat,responsabil,sociabil,comunicativ si punctual
Amabilitate,promptitudine si corectitudine in relatiile cu clientii
Sa pastreze permanent ordinea si curatenia la locul de munca

Beneficii

Se ofera salariu motivant de la 1500 Euro/Net
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut
Se ofera cazare gratuita + 3 mese/zi gratuite

Pt mai multe detalii sau informatii ne puteti apela de luni-vineri
intre orele 9-17 la nr de telefon 0722.180.975 0726.796.615 sau 0751.553.437

author
Anunțuri Indexate

Comentați

Sus