Essential SSL

Anunț

Home / Anglia / Angajăm Muncitori Curatenie Londra

Angajăm Muncitori Curatenie Londra

Organizam interviuri directe cu angajatorii din MAREA BRITANIE pentru PERSONAL CURATENIE in caminele studentesti din centrul LONDREI.

Se cauta candidati pentru urmatoarele pozitii:
AGENTI CURATENIE – cu si fara experienta in domeniu
COORDONATORI ECHIPE – se necesita experienta in domeniu (in coordonarea unei echipe);

Data: 15 – 17 mai
Locatie: Bucuresti – Braila/Galati

Oferta salariala: salariul mediu lunar net de 1.400 GBP (minimum asigurat 1.140 GBP) – salariul este in functie de orele lucrate + posibilitatea orelor suplimentare platite.

Beneficii:
CONTRACT DE MUNCA – semnat si declarat in Marea Britanie;
CAZARE – asigurata contracost (toate utilitatile incluse: apa, lumina, internet);
Suport in transferul de la aeroport catre Londra;
Asigurare medicala – prin contract;
Suport in transportul in comun in Londra;
O masa pe zi la cazare pentru 4 GBP;

Transportul pana in Marea Britanie – va fi asigurat de fiecare candidat in parte;

Cerinte:
Nivel Engleza – constituie avantaj;
CV completat la zi – in limba romana;
Experienta in domeniu – reprezinta avantaj;
Seriozitate;

Responsabilitati:
Pregatire camera pentru curatenie;
Adunarea gunoiului sau a lucrurilor nefolositoare;
Folosirea corespunzatoare a produselor de curatenie;
Curatenia bucatariei, baii, dormitorului in conformitate cu standardele impuse;
Aspirat/sters praf in camera;
Schimbare lenjerie;

Pentru a afla mai multe detalii si inscrieri la interviuri, ne puteti gasi pe pagina noastra de facebook: JOB4LIFE locuri de munca pe vase de croaziera si in strainatate

NU SE PERCEP TAXE/COMISIOANE

0720 878 151

jobsnet

Comentați

Sus